Lekce YIN jógy pro všechny už DNES

Krásný den přátelé,
 
minulý týden měl končit kurz jógových zastavení, ale bohužel se mi zadařilo nějaké setkání s Kovidem a to se bohužel nedá naplánovat, že 😀 Postupně se mi ale vracejí síly a mám chuť udělat nejen pro účastníky kurzu, ale i pro vás – jednu lekci zcela otevřenou a to už DNES VEČER.
 
Bude to lekce Yin jógy a jejím tématem bude téma GURU. Na lekcích občas čtu, zpívám, recituju mantry, a tak to bude i dnes. V doprovodu poklidné hudby je hlavním záměrem lekce uvolnění.
 
Otevřená lekce yin jógy bude dnes od 18:30 na ZOOMu, můžete se připojit.
Meeting ID: 881 7223 5047
Passcode: relax
 
Lekce není zpoplatněná, pokud budete chtít přispět, můžete, ale až později, až na to vytvořím formulář, ještě se mi nechce moc úřadovat u počítače… takže pošlu později.

NEJEN ONLINE UDÁLOSTI

Během mé nemoci proběhl jeden velký indický svátek – Mahá Šivarátri. Pokud se o tyto události zajímáte, přečtěte si článek na webu >>>
Jako vše, i tato doba má své výhody a to je zpřístupnění mnoha událostí online – pokud máte rádi mantry, doporučuji tuto facebookovou stránku >>>, která pořádá mnoho online mantrování a můžete se tam podívat i na starší záznamy třeba právě z oslav Šivarátri.

JÓGOVÉ A MANTROVÉ KURZY

No a na závěr ještě napíšu, co chystám.
  • Brzy opět otevřít kurz s mantrama a studiem sanskrtu >>> Z průběhu prvního běhu, byli všichni nadšení a tak věřím, že i vám se bude kurz líbit.
  • a taky bude další online jóga v úterky a čtvrtky, tentokrát to budou Jógová zastavení s Bhagavadgítou >>>
  • ještě nějakou dobu s námi zůstanou volitelné ceny a možnost účastit se levněji nebo zdarma.

Takový je předběžný plán, tak uvidíme, co z toho bude 🙂 A jen co se oteplí, můžete očekávat i nějakou písničku nahranou venku 🙂

Moc se těším na viděnou třeba na dnešní online lekci. Srdečně zdravím, Monika

Monika Winklerová
Monika Winklerová je hlavní autorkou a "programátorkou" tohoto webu. Věnuje se výuce různých jógových stylů - od dynamické Ashtanga vinyasa yogy až po klidnou Yin yogu. Je učitelkou Rádža jógy (200 hod., ČR), Ashtanga Vinasa yogy (200 hod., Indie), Hatha Yogy (200 hod., Indie) a Yin Yogy (100 hod., ČR) Posledních pět let se věnuje pořádání vlastních kurzů, workshopů a pobytů všude po světě. Co ji k józe přivedlo a jak jóga změnila její život, si můžete přečíst v jejím příběhu. >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů