Jóga online & ceny podle vašich možností

Nová doba na nás vznáší své nároky, kromě toho ale přináší i nové možnosti a pravidla. Jak jsem si na jaře říkala, že je fajn, že se lidi konečně zastaví a žádné online aktivity jsem nevyvíjela, po půl roce už vnímám situaci jinak a chci vám nabídnout prostor jógy, kde můžete vystoupit z myšlenek a vracet se k sobě.

Nová pravidla spočívají v tom, že v tomto čase, kdy nic není jisté, není jistá ani cena a vy si ji nově můžete stanovit podle svých možností.

Před pár dny jsem otevírala kurz s mantrama a nacenila ho podle věnované práce, nákladů a hodnoty. Vnitřně jsem ale narazila na to, že bych v této době byla ráda, aby si kurz mohli dovolit všichni, kdo o něj mají zájem a tak jsem dala ceny tři, aby ten, kdo má zájem, se mohl účastnit a vybral si cenu podle svých možností. A kdyby žádná neodpovídala vašim možnostem, vždy je možnost mi napsat, projevit zájem, napsat své možnosti i nemožnosti.

Tohle jsou tedy nová pravidla a níže najdete mé podzimní online „naživo“ aktivity, do kterých se můžete přidat.

JÓGOVÉ KURZY NA ZOOMU

Jógové kurzy, které probíhaly naživo, pokračují na ZOOMu. Avizovala jsem to už před začátkem kurzů, že pokud bude uzavírka, pojedeme tentokrát online. A je to nakonec moc fajn, je to jiné než ze záznamu, je to setkání 🙂

Vnímám jógu jako důležitou aktivitu pro zdraví, především psychiku, ze které naše zdraví a imunita nakonec vyrůstá. Proto jsem v této situaci nechtěla všechny, kteří jsou na jógu zvyklí, o tuto relaxaci připravit. Takže jedeme dál.

Lekce probíhají v ÚTERÝ 18:40 – YIN JÓGA a ve ČTRTKY 18:25 SLOW FLOW. Z lekcí vzniká záznam, který je všem účastníkům přístupný v členské sekci.

Můžete se přidat, cena je stanovená na základě ceny lekcí, ale opět se může naladit na vaše možnosti. Chcete-li „chodit“, napište mi e-mail: monika.winklerova(zavináč)gmail.com

ONLINE KURZ S MANTRAMA A SANSKRTEM

Podzimní kurz, který teď poběží poprvé, kde se budeme učit o mantrách >>>, hinduistických bozích a indické filozofii, číst sanskrtský text, mantru si třeba zahrát na nějaký hudební nástroj atd. Součástí kurzu budou i 3 jógové lekce a pokud vše bude klapat, tak udělám i online společné mantrování.

Kromě toho, komukoli ze studentů manter ráda zpřístupním i lekce na ZOOMu, ať je to podzim ve znamení jógy a manter, nikoli covidu 😉

Tento kurz začne už tuto neděli online lekcí na ZOOMu. Více o kurzu tady >>>, přihlášky online, výjimky pište emailem.

Pro všechny tyto podzimní aktivity platí výše uvedená pravidla, mají svou cenu, ale respektují vaše možnosti a nakonec jedinou podmínkou účasti je váš zájem. Aneb kde je vůle, je i cesta.

A na závěr vám tu dám písničku z předevčíra v parku 🙂 Těším se na všechny, s láskou Monika

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Monika Winklerová
Monika Winklerová je hlavní autorkou a "programátorkou" tohoto webu. Věnuje se výuce různých jógových stylů - od dynamické Ashtanga vinyasa yogy až po klidnou Yin yogu. Je učitelkou Rádža jógy (200 hod., ČR), Ashtanga Vinasa yogy (200 hod., Indie), Hatha Yogy (200 hod., Indie) a Yin Yogy (100 hod., ČR) Posledních pět let se věnuje pořádání vlastních kurzů, workshopů a pobytů všude po světě. Co ji k józe přivedlo a jak jóga změnila její život, si můžete přečíst v jejím příběhu. >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů