V novém roce – děj se vůle boží

4.1. 2017Monika Winklerová1463x

Co přát do Nového roku? Jisté je, že každý dostane to, co potřebuje a proto tím nejvhodnějším přáním:

ať se vezeme na vlně  – tedy ať se naučíme odevzdat a věřit proudu, který nás vždy vede přesně tam, kde potřebujeme 🙂

Znamená to vzdát se alespoň části své osobní vůle – představ a očekávání, jak by věci měly být, jak by se lidé měli chovat a také představ o sobě samotných. Znamená to odevzdat se a věřit, a tak se skrze nás může projevit vůle božská, která je vždy v zájmu nás všech.

Znamená to jednat vždy z přítomnosti – méně plánovat a řešit, co bude a prostě jenom být. Nestudovat jízdní řád a prostě jít na zastávku, když chceme někam jet 🙂 A víte, jak to potom začne fungovat? Autobus, který jede jednou za den, tam bude právě ve chvíli, kdy tam dorazíte vy.

Vím, že je to trochu nestandardní novoroční přání, ve chvíli, kdy si všichni přejeme štěstí, lásku a dáváme si předsevzetí, jak se zlepšit a změnit? 😀 ale co když je vše v pořádku už teď, a my nemusíme nic než si užívat a vnímat každý okamžik svého života?

No a právě v tom plynutí je vnitřní svoboda a štěstí – radost z bytí, které vám ze srdce přeji 🙂

img_20161217_123515

A pokud se k tomuto vědomí chcete vědomě vracet, ráda se s vámi potkám na jógových kurzech , workshopech nebo v online lekcích.

Tagy:
Monika Winklerová
Monika Winklerová je hlavní autorkou a "programátorkou" tohoto webu. Věnuje se výuce různých jógových stylů - od dynamické Ashtanga vinyasa yogy až po klidnou Yin yogu. Je učitelkou Rádža jógy (200 hod., ČR), Ashtanga Vinasa yogy (200 hod., Indie), Hatha Yogy (200 hod., Indie) a Yin Yogy (100 hod., ČR) Posledních pět let se věnuje pořádání vlastních kurzů, workshopů a pobytů všude po světě. Co ji k józe přivedlo a jak jóga změnila její život, si můžete přečíst v jejím příběhu. >>
Komentáře