Pravidla a výhody účasti na jógovém kurzu

Pár jednoduchých pravidel, aby nám to dobře klapalo :-)

POZDNÍ PŘÍCHODY

 • Na lekci prosím choďte včas.
  Stát se to může každému, ale buďme ohleduplní a neokrádejme se o čas vzájemně. Udělejte si čas přijít dříve a dopřejte si ten luxus klidného čekání nebo relaxace před začátekem lekce :-)
 • Když už přijdete později, nerušte svým příchodem.
  Stát se to může každém, takže pokud se to stane vám a vstoupíte třeba do úvodní meditace - v klidu se posaďte a nerušte - pomůcky a jiné věci si nachystáte po meditaci.

NÁHRADY A NÁHRADNÍCI

Dle následujících pravidel si můžete nahradit 2 lekce, snažte se chodit na kurz, kde jste se přihlásili.

 • Můžete za sebe poslat NÁHRADNÍKA (na vinyasu pouze někoho zkušeného)
  Když nemůžete, dvě lekce si můžete nahradit tím, že pošlete místo sebe kamarádku :-) Na vinyasu neposílejte žádného začátečníka.
 • Můžete si lekci NAHRADIT
  Všechny kurzy jsou plné, takže na náhrady slouží tabulka, abyste se mohli na lekcích prostřídat. Když víte, že nebudete moci, nabídnete v ní své místo HNED, když to zjistíte (ne hodinu předem, to už nikomu nic nedá). A zároveň se můžete zapsat k lekci, na kterou byste rádi. Tabulka je tady:, vysvětlení na začátku jistě pochopíte :-) https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H2jknd_iLS5gbpAYRHu5B_vvgmpFBHCm2qTAHBUl5M4/edit?usp=sharing
 • Náhradníci a náhrady jen do skončení kurzu
  Náhrazování lekcí je možné pouze po dobu trvání kurzu, ne déle. Přihláška do kurzu je závazek pro vás i pro mě, tak to prosím respektujte. + nenechávejte náhradu na poslední týden...
 • Ručíte za to sami
  Za možnost nahrazení lekce vám nemohu ručit. Je jen na vás, jak se rozjede výměnný systém v tabulce. Uvolněním a nabídnutím svého místa teprve získáváte šanci, že někdo uvolní místo i vám. Bohužel z minulého semestru mám spíše zkušenost, že první sloupce (kde dáváte své místo k dispozici) zely prázdnotou (nebo se tam něco objevilo hodinu před lekcí) a v druhém sloupci - kde se píše, kam byste rádi přišli na náhradu lekce, tam to žilo :-D Pokud tedy víte, že někdy nemůžete, napište to tam hned a rovnou se napište i tam, kde byste rádi přišli a sledujte, jestli se někdo objeví v prvním sloupci.
 • Nepiště mi prosím ohledně náhrad
  Důvodů je několik. 1. Je vás hodně. 2. Vím stejně jako vy jen to, co je v tabulce :-D Vždycky na lekci pár lidí chybí, ale já to dopředu nevím, jestli se vejdete, což je taky to, co vám nakonec vždy napíšu.

DOBRÉ ZPRÁVY ZÁVĚREM

 • 20% sleva na jógové DVD
  DVD jsem natočila s profesionálním kameramanem, je krásně sestříhané s hudbou skupiny Rytmy Země. Může být pro vás nebo jako dárek. Se slevou objednávejte pod tímto odkazem: https://shaktiyoga.cz/dvd-yin-yang-yoga-info/dvd-yin-yang-formular-sleva20/
 • 5% sleva na kosmetiku Nobilis Tilia
  Sama používám pouze přírodní kosmetiku z Nobilisu Tilia, a tak ji i doporučuju a prodávám. Pokud byste cokoli z Nobilis chtěli, napište mi to v emailu, zboží většinou objednávám každý týden, a tak do týdne předám na lekci. Poštovné samozřejmě neplatíte.
 • Online videa
  Pokud si chcete zacvičit doma nebo zavést pravidelnou ranní praxi, rozcvičku zdarma najdete na tét stránce: https://shaktiyoga.cz/shakti-online/ Po registraci zdarma obdržíte přístup ke komplexní 15 minutové ranní rozcvičce Morning Yoga Sadhana.

Děkuji...

Bez vás by to nešlo, takže moc děkuji za energii, kterou do lekcí vkládáte. Společně tak můžeme utvářet prostor, kde si připomínáme, co je důležité. Chvíli se zastavit je čím dál větší vzácnost a dar, který můžeme díky každému z vás pravidelně sdílet.