Pravidla a výhody členství v jógovém kurzu.

Pár jednoduchých pravidel, aby nám to dobře klapalo 🙂

Kdo pozdě chodí...

 • Na lekci prosím choďte včas.
  Stát se to může každému, ale buďme ohleduplní a neokrádejme se o čas vzájemně. Udělejte si čas přijít dříve a dopřejte si ten luxus klidného čekání nebo relaxace před začátekem lekce 🙂
 • Když už přijdete později, nerušte svým příchodem.
  Stát se to může každém, takže pokud se to stane vám a vstoupíte třeba do úvodní meditace - v klidu se posaďte a nerušte - pomůcky a jiné věci si nachystáte po meditaci.

Když se nemůžete lekce zúčastnit...

 • Můžete za sebe poslat náhradníka (na vinyasu prosím pouze někoho zkušenohé)
  Když nemůžete, dvě lekce si můžete nahradit tím, že pošlete místo sebe kamarádku 🙂
 • Náhradníci jen do skončení kurzu
  Náhrazování lekcí je možné pouze po dobu trvání kurzu, ne déle. Přihláška do kurzu je závazek pro vás i pro mě, tak to prosím respektujte.

Účast na kurzu znamená i výhody...

 • 20% sleva na jógové DVD
  DVD jsem natočila s profesionálním kameramanem, je krásně sestříhané s hudbou skupiny Rytmy Země. Může být pro vás nebo jako dárek. Se slevou objednávejte pod tímto odkazem: https://shaktiyoga.cz/dvd-yin-yang-yoga-info/dvd-yin-yang-formular-sleva20/
 • 10% sleva na naše výrobky v záložce eshop
  Meditační mály, cihličky z balsového dřeva, bolstry, pásky a krásné tašky na jógové podložky. Objednat můžete na stránce, do poznámky napište, že jste z kurzu a jakého, slevu vám pak odečtu.
 • 5% sleva na kosmetiku Nobilis Tilia
  Sama používám pouze přírodní kosmetiku z Nobilisu Tilia, a tak ji i doporučuju a prodávám. Pokud byste cokoli z Nobilis chtěli, napište mi to v emailu, zboží většinou objednávám každý týden, a tak do týdne předám na lekci. Poštovné samozřejmě neplatíte.
 • Online videa
  Pokud si chcete zacvičit doma nebo zavést pravidelnou ranní praxi, možnosti zdarma najdete na tét stránce: https://shaktiyoga.cz/shakti-online/ Po registraci zdarma tak obdržíte i přístup ke komplexní 15 minutové ranní rozcvičce Morning Yoga Sadhana.

Děkuji...

Bez vás by to nešlo, takže moc děkuji za energii, kterou do lekcí vkládáte. Společně tak můžeme utvářet prostor, kde si připomínáme, co je důležité. Chvíli se zastavit je čím dál větší vzácnost a dar, který můžeme díky každému z vás pravidelně sdílet.

Jsi vědomí, které pozoruje sebe sama.