YIN YANG YOGA

online lekce na břehu moře

Srdečně vás zdravím a mám pro vás novou lekci 😉

Tentokrát jsem ji natočila na dovolené v Chorvatsku na břehu moře, s krásným výhledem na moře a nebe. Je to opět Yin yang yoga, je to takový můj oblíbený formát, jelikož vychází vstříc našim různým potřebám a náladám, protože nabízí různé styly cvičení.


Na úvod vás čeká jemná jóga, následuje vinyasa a pokračuje se jin jógou a relaxací. Je to skvělá kombinace, pokud máte dostatek času a pokud ne, můžete lekci využít právě po výše uvedených částech, které jsou cca 30 minut dlouhé.


Lekce je opět v členské sekci, ke které je neomezený přístup, můžete ji tedy využívat kdykoli. Věřím, že vás cvičení bude bavit. Budu ráda, když mi napíšete, jestli se vám lekce líbila. Udělejte si na sebe čas každý den, stojí to za to. A kdy jindy, když ne teď. 😉

Monika WinklerováUčitelka jógy

O LEKCI

Rozvržení lekce a cvičební styly.

Jednotlivé části lekce

Lekce má 93 minut a je rozdělena do následujících částí, které můžete využít i samostatně. 

Jemná jóga

Začínáme jemným protažením na úvod, které můžete využít jako každodenní jógovou rozcvičku po probuzení.

Vinyasa jóga

Vinyasa jóga je dynamická a silovější forma jógového cvičení. Při cvičení se zahřejete, zapotíte a zahřáté svaly lépe protáhnete.

Pohyb je spojen s dechem - s nádechem a výdechem se přechází z jedné pozice do druhé. Napoprvé se tak může sestava zdát rychlá, ale je to jako taneční kroky, které si po pár opakováních zažijete. 

Yin jóga

Yin yoga je relaxační forma jógy. V pozicích na zemi se setrvává po delší dobu v naprostém uvolnění. Pozice se zaměřují především na uvolnění páteře a kyčlí.

Lekce yin jógy nás učí klidu a trpělivosti. V okamžiku zastavení pohybu tak konečně nacházíme ve svém životě čas a prostor skutečně naplno dýchat, vnímat své tělo a jeho potřeby.

Relaxace & meditace

Jógová lekce nemůže končit jinak než úplným uvolněním v šavásáně. Dopřejte si šavásánu, ikdyž budete cvičit jen část lekce.

Lekci doprovází meditativní hudba, můžete si však pustit lekci i bez hudby, obě varianty jsou k dispozici.

CENA LEKCE A PŘÍSTUP

Po zaplacení faktury vám přijde heslo a můžete hned cvičit.

Jógová lekce je dostupná v členské sekci zde na webu. Po zaplacení zaplacení objednávky vám na email přijdou přístupová hesla. (Kdyby nic nepřišlo, prohledejte složky jako hromadné a spam.)

Pokud již nějakou členskou sekci využíváte, tak vám heslo zůstává, pouze se otevře přístup.

Napište mi.

Máte-li jakékoli dotazy, napište mi: monika.winklerova(zavináč)gmail.com