Ženské dobrodružství na Srí Lance

...jóga, pohyb, hlas...

Pojeďte s námi a nechte se hýčkat!

Srdečně vás zveme na dobrodružnou cestu do nádherné země plné chrámů, zeleně a čajových plantáží.

Čekají nás luxusní ajurvédsky zaměřené hotely - relaxace v srdci džungle a také u oceánu.

Budeme cvičit jógu, pracovat s naším tělem, dechem, zvukem, rytmem v bezpečném a respektuplném kruhu žen. 

Tři noci budeme trávit v krásném ájurvédském resortu u oceánu a 8 nocí ve zcela unikátní Galaville boutique hotelu a spa v džungli nad Kandy.

Galavilla Boutique hotel a spa 

je zázračné místo pro milovníky luxusu v srdci dravé Srí Lanské přírody. Každý z pokojů tohoto unikátního hotelu, je zaměřený na jeden z živlů a dle něj je vše designované. Může se vám stát že budete v pokoji živlu ohně, vody, vzduchu, země nebo kovu. Na všem se podílelo mnoho českých i zahraničních umělců.

Galavilla má velký bazén a milé spa (masážní domečky) s možností výběru různých typů masáží a procedůr. Spa je hned vedle potůčku a když tam zrovna relaxujete, můžete slyšet zvuky džungle, vody i vašich odplouvajících myšlenek.

Tato cesta je spojením dvou žen a také dvou programů a konceptů: budeme pracovat s tělem, myslí a duší prostřednictvím jógy a Medicíny divokosti.

Jóga a meditace

"Jóga je pro mě především cestou k nalezení klidu a poznání své přirozenosti a stavu blaženosti v přítomném okamžiku. Je o vědomí v tělě, jeho respektování při cvičení (ať už v rychlém nebo pomalém tempu, obojí má své blahodárné účinky), ale jóga pokračuje i mimo podložku praxí všímavosti, hledání souvislostí a propojení našeho vědomí s realitou našeho života.

Na společné józe budeme poznávat své tělo, stejně jako zvědomovat obsah své mysli, budovat její pozitivní kvality a vstupovat do stavu blaženého bytí v přítomném okamžiku."

Medicína divokosti

Tereza Ghose v současné době vyvíjí svou podobu ženské pohybově hlasové a imaginativní techniky, kterou nazývá Medicína divokosti a říká o ní: „Divokost pro mě souvisí s ukotvenou zemskou svobodou, přirozeností, ve které si dovolujeme cítit i vyjadřovat to, co se nám skutečně právě děje a to bez kalkulu, manipulace nebo omluv. Jde mi o příběh samotného těla a jeho duše. Používám různá cvičení s prvky vývojové kineziologie, jógové terapie a dalších pohybových systému, společně s tancem, hlasem – zpěvem a vyprávěním. Souhlasím s Jungem: My nejsme nemocní, pouze trpíme odloučením od naší duše.“

Na konci naší cesty podstoupíme společný rituál, na kterém proměníme své strachy v sílu a důvěru.

Pokud s vámi my a naše cesta rezonuje, budem rádi, když se k nám přidáte 🙂

Ještě něco o nás?

Nabitým programem na Srí Lance vás bude doprovázet Monika Winklerová a Tereza Ghose. 

Monika Winklerová

"Jóga, tanec, zpěv a meditace –  vše co nás vrací tady a teď, z hlavy do těla. A vede nás k vědomí toho, že vše má svůj důvod a že když se odevzdáme, je o nás vždy dobře postaráno."

Výuce jógy se věnuje již pět let a absolvovala několik učitelských kurzů a studijních cest do Indie. Je certifikovaná lektorka Rádža jógy (200 hod., ČR), Ashtanga Viyasa Yogy (200 hod., Indie), Hatha Yogy  (200 hod., Indie) a Yin Yogy (100 hod, ČR). Kromě jiného se věnuje studiu muzikoterapie, aromaterapie a masážím.

Tereza Ghose

Autorka, lektorka a cestovatelka. Zabývá se slovem - publicistikou, tvorbou rozhlasových pořadů a cestováním do vnitřních i vnějších světů. V roce 2013 vydala své první autorské CD Azaret. Mezi lety 2014–2016 podnikla řadu cest do Indie, které jí změnily život. Z těchto cest vznikla cestopisně deníková poetická kniha Jako pták ses narodila – Můj velký indický příběh, která vyšla v listopadu 2016. Tereza je akreditovanou pohybovou lektorkou a momentálně pořádá hravé workshopy s tematikou: Pohyb – Hlas – Příběh: Medicína divokosti. 

Každá cesta je nakonec především cestou k sobě samému.

Nádherná příroda

Většinu našeho společného času strávíme v nádherně zelené džungli péčí o sebe.

Obohacující společnost žen

Vždy se sejde příjemná společnost podobně naladěných lidí, kteří si mají co předat

Užijte si hýčkání

Naše tělo i duše uvítá láskyplnou péči a luxusní prostředí, kde si budete moci skutečně vydechnout.

Máte-li pocit, že v životě stagnujete a něco vám chybí, často pomůže i změna místa. Na cestách, vytržení z každodennosti, máme čas si všímat krásy kolem, uvědomit si, jak se máme dobře, a také - že kdykoli můžeme svůj životní příběh změnit a začít psát novou kapitolu svého života!

Monika Winklerováučitelka jógy a organizátorka jógových akcí

ORGANIZACE POBYTU:

 • Termín

  8. - 21. dubna 2018
 • Místo

  Srí Lanka
 • Lektoři

  Mgr. Monika Winklerová a Mgr. Tereza Ghose
 • Cena

  Do 31. ledna 2018 platí snížená cena 35 000 Kč Místo si již můžete rezervovat platbou zálohy ve výši 15 000 Kč. Snížená cena platí pro brzkou platbu do 31. ledna 2018. Poté platí plná cena 39 000 Kč.
 • Cena zahrnuje

  ubytování s ajurvédskou polopenzí v Nature Lanka Ayurvedic HealthResort (3 noci), Galavila Boutique Spa Hotel (8 nocí), doprava z a na letiště, doprava mezi ubytováními, jógový a pohybově hlasový program. Cena navíc zahrnuje dvě masáže denně v Nature Lanka Resortu a 15-minutovou masáž, lekci ajurvédského vaření a focení v sárí v hotelu Galvilla.
 • Cena nezahrnuje

  letenku, cestovní pojištění, vstupné na atrakcích, doprava na jakékoli další výlety, stravování (kromě polopenze v místech ubytování) a nákupy.
 • Letenka

  Letenku si každý účastník kupuje sám, což ale neznamená, že nemůžeme letět společně. Poletíme dvě lektorky, můžete si tedy vybrat stejný let. Letenka bude s odletem 8.dubna a příletem 21. dubna 2018 do ČR.
 • Organizace

  Cesta je organizována spolkem Yoga Ostrava, z.s a je určena pro členy spolku, který se věnuje šíření jógy a společnému cestování. Členem spolku se můžete stát i vy, o spolku si můžete přečíst zde: http://www.yogaostrava.cz/o-spolku-yoga-ostrava/ Pokud máte o účast zájem, vyplňte na sebe kontakt, pošleme vám přihlášku a bližší informace.

Máte nějaký dotaz?